HLMP-0800
LED GRN/RED DIFF RECT 2X5MM T/H
قسمت # NOVA:
393-1709001-HLMP-0800
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
HLMP-0800
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
Green, Red 570nm Green, 626nm Red LED Indication - Discrete 2.2V Green, 1.9V Red Radial - 3 Leads
More Information
دسته بندینشانگر LED - گسسته
سازندهBroadcom Limited
RoHS 1
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده Rectangular 2mmx5mm
شماره محصول پایه HLMP-0800
طول موج - اوج 568nm Green, 635nm Red
رتبه بندی میلیکاندلا 2.6mcd Green, 2.1mcd Red
سبک لنزRectangle with Flat Top
اندازه لنز 5.06mm x 2.11mm
سلسله -
رنگ لنزWhite
شفافیت لنزDiffused
طول موج - غالب 570nm Green, 626nm Red
بسته / موردRadial - 3 Leads
اندازه / ابعاد-
ولتاژ - جلو (Vf) (نوع) 2.2V Green, 1.9V Red
پیکربندیCommon Cathode
فعلی - تست 20mA Green, 20mA Red
رنگ Green, Red
امکانات -
زاویه دید 100°
ارتفاع (حداکثر) 8.00mm