64XR100KLF
TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN
قسمت # NOVA:
420-1599206-64XR100KLF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
64XR100KLF
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
100 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Side Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهTT Electronics/BI
RoHS 1
نوع نصبThrough Hole
سلسله64
تعداد دورها12
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.250" x 0.165" Face x 0.270" H (6.35mm x 4.19mm x 6.86mm)
نوع تنظیمSide Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 100 kOhms