TC33X-1-203E
TRIMMER 20K OHM 0.1W J LEAD TOP
قسمت # NOVA:
420-1594960-TC33X-1-203E
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TC33X-1-203E
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
20 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه TC33X
سلسلهTrimpot® TC33 - Open Frame
تعداد دورها1
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.150" x 0.142" Face x 0.047" H (3.80mm x 3.60mm x 1.20mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.1W, 1/10W
تحمل±25%
ضریب دمای±250ppm/°C
مقاومت 20 kOhms