TC42X-2-203E
TRIMMER 20K OHM 0.1W J LEAD TOP
قسمت # NOVA:
420-1599370-TC42X-2-203E
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TC42X-2-203E
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
20 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه TC42X
سلسلهTrimpot® TC42 - Open Frame
تعداد دورها1
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.102" x 0.087" Face x 0.031" H (2.60mm x 2.20mm x 0.80mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.1W, 1/10W
تحمل±25%
ضریب دمای±250ppm/°C
مقاومت 20 kOhms