35WR20KLFTR
TRIMMER 20K OHM 0.1W TOP ADJ
قسمت # NOVA:
420-1599399-35WR20KLFTR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
35WR20KLFTR
بسته استاندارد:
20,000
برگه اطلاعات فنی:
20 kOhms 0.1W, 1/10W - Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهTT Electronics/BI
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسله35
تعداد دورها1
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.144" x 0.118" Face x 0.067" H (3.65mm x 3.00mm x 1.70mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.1W, 1/10W
تحمل±25%
ضریب دمای±250ppm/°C
مقاومت 20 kOhms