3224X-1-202E
TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ
قسمت # NOVA:
420-1599347-3224X-1-202E
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3224X-1-202E
برگه اطلاعات فنی:
2 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Top Adjustment
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.209" H (4.80mm x 3.50mm x 5.30mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 2 kOhms