FGH50T65SQD-F155
IGBT TRENCH/FS 650V 100A TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2351263-FGH50T65SQD-F155
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FGH50T65SQD-F155
بسته استاندارد:
450
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 650 V 100 A 268 W Through Hole TO-247-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه FGH50
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)650 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 100 A
سلسله-
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)200 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.1V @ 15V, 50A
انرژی سوئیچینگ 180µJ (on), 45µJ (off)
شارژ دروازه99 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 22ns/105ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 31 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 268 W
شرایط آزمایشی 400V, 12.5A, 4.7Ohm, 15V