FGH60T65SQD-F155
IGBT TRENCH/FS 650V 120A TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2350089-FGH60T65SQD-F155
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FGH60T65SQD-F155
بسته استاندارد:
450
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 650 V 120 A 333 W Through Hole TO-247-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه FGH60
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)650 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 120 A
سلسله-
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)240 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.1V @ 15V, 60A
انرژی سوئیچینگ 227µJ (on), 100µJ (off)
شارژ دروازه79 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 20.8ns/102ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 34.6 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 333 W
شرایط آزمایشی 400V, 15A, 4.7Ohm, 15V