HGT1S10N120BNST
IGBT 1200V 35A 298W TO263AB
قسمت # NOVA:
310-2349947-HGT1S10N120BNST
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
HGT1S10N120BNST
بسته استاندارد:
800
برگه اطلاعات فنی:
IGBT NPT 1200 V 35 A 298 W Surface Mount D²PAK (TO-263)
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D²PAK (TO-263)
شماره محصول پایه HGT1S10
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 35 A
سلسله-
نوع IGBTNPT
جریان - پالس جمع کننده (Icm)80 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.7V @ 15V, 10A
انرژی سوئیچینگ 320µJ (on), 800µJ (off)
شارژ دروازه100 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 23ns/165ns
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
قدرت - حداکثر 298 W
شرایط آزمایشی 960V, 10A, 10Ohm, 15V