IKY40N120CS6XKSA1
IGBT TRENCH/FS 1200V 80A TO247
قسمت # NOVA:
310-2349538-IKY40N120CS6XKSA1
شماره قطعه سازنده:
IKY40N120CS6XKSA1
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 1200 V 80 A 500 W Through Hole PG-TO247-4-2
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-4-2
شماره محصول پایه IKY40N120
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 80 A
سلسلهTrenchStop™
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)160 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.15V @ 15V, 40A
انرژی سوئیچینگ 1.45mJ (on), 1.55mJ (off)
شارژ دروازه285 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 27ns/315ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 255 ns
بسته / موردTO-247-4
قدرت - حداکثر 500 W
شرایط آزمایشی 600V, 40A, 9Ohm, 15V