STGW20NC60V
IGBT 600V 60A 200W TO247
قسمت # NOVA:
310-2348644-STGW20NC60V
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STGW20NC60V
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
IGBT - 600 V 60 A 200 W Through Hole TO-247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه STGW20
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)600 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 60 A
سلسلهPowerMESH™
نوع IGBT-
جریان - پالس جمع کننده (Icm)100 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.5V @ 15V, 20A
انرژی سوئیچینگ 220µJ (on), 330µJ (off)
شارژ دروازه100 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 31ns/100ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 200 W
شرایط آزمایشی 390V, 20A, 3.3Ohm, 15V