STGW30NC60WD
IGBT 600V 60A 200W TO247
قسمت # NOVA:
310-2349558-STGW30NC60WD
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STGW30NC60WD
برگه اطلاعات فنی:
IGBT - 600 V 60 A 200 W Through Hole TO-247-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه STGW30
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)600 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 60 A
سلسلهPowerMESH™
نوع IGBT-
جریان - پالس جمع کننده (Icm)150 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.5V @ 15V, 20A
انرژی سوئیچینگ 305µJ (on), 181µJ (off)
شارژ دروازه102 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 29.5ns/118ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 40 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 200 W
شرایط آزمایشی 390V, 20A, 10Ohm, 15V