FGH30N60LSDTU
IGBT 600V 60A TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2350539-FGH30N60LSDTU
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FGH30N60LSDTU
بسته استاندارد:
450
برگه اطلاعات فنی:
IGBT - 600 V 60 A 480 W Through Hole TO-247-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه FGH30
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)600 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 60 A
سلسله-
نوع IGBT-
جریان - پالس جمع کننده (Icm)90 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 1.4V @ 15V, 30A
انرژی سوئیچینگ 1.1mJ (on), 21mJ (off)
شارژ دروازه225 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 18ns/250ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 35 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 480 W
شرایط آزمایشی 400V, 30A, 6.8Ohm, 15V