FGH40N60SFDTU
IGBT FIELD STOP 600V 80A TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2349577-FGH40N60SFDTU
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FGH40N60SFDTU
بسته استاندارد:
450
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Field Stop 600 V 80 A 290 W Through Hole TO-247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه FGH40
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)600 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 80 A
سلسله-
نوع IGBTField Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)120 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.9V @ 15V, 40A
انرژی سوئیچینگ 1.13mJ (on), 310µJ (off)
شارژ دروازه120 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 25ns/115ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 45 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 290 W
شرایط آزمایشی 400V, 40A, 10Ohm, 15V