FGH20N60SFDTU
IGBT FIELD STOP 600V 40A TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2351205-FGH20N60SFDTU
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FGH20N60SFDTU
بسته استاندارد:
450
IGBT Field Stop 600 V 40 A 165 W Through Hole TO-247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه FGH20
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)600 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 40 A
سلسله-
نوع IGBTField Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)60 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.8V @ 15V, 20A
انرژی سوئیچینگ 370µJ (on), 160µJ (off)
شارژ دروازه65 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 13ns/90ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 34 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 165 W
شرایط آزمایشی 400V, 20A, 10Ohm, 15V