FGH60N60SFDTU
IGBT FIELD STOP 600V 120A TO247
قسمت # NOVA:
310-2351471-FGH60N60SFDTU
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FGH60N60SFDTU
بسته استاندارد:
450
IGBT Field Stop 600 V 120 A 378 W Through Hole TO-247-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه FGH60
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)600 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 120 A
سلسله-
نوع IGBTField Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)180 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.9V @ 15V, 60A
انرژی سوئیچینگ 1.79mJ (on), 670µJ (off)
شارژ دروازه198 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 22ns/134ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 47 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 378 W
شرایط آزمایشی 400V, 60A, 5Ohm, 15V