APT25GN120SG
IGBT 1200V 67A 272W D3PAK
قسمت # NOVA:
310-2349957-APT25GN120SG
شماره قطعه سازنده:
APT25GN120SG
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 1200 V 67 A 272 W Surface Mount D3Pak
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D3Pak
شماره محصول پایه APT25GN120
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 67 A
سلسله-
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)75 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.1V @ 15V, 25A
انرژی سوئیچینگ -
شارژ دروازه155 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 22ns/280ns
بسته / موردTO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
قدرت - حداکثر 272 W
شرایط آزمایشی 800V, 25A, 1Ohm, 15V