BSC220N20NSFDATMA1
MOSFET N-CH 200V 52A TSON-8
قسمت # NOVA:
312-2283375-BSC220N20NSFDATMA1
شماره قطعه سازنده:
BSC220N20NSFDATMA1
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 200 V 52A (Tc) 214W (Tc) Surface Mount PG-TSON-8-3
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TSON-8-3
شماره محصول پایه BSC220
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 52A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 22mOhm @ 52A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 137µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 43 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)200 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3680 pF @ 100 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 214W (Tc)