IPB110N20N3LFATMA1
MOSFET N-CH 200V 88A TO263-3
قسمت # NOVA:
312-2283614-IPB110N20N3LFATMA1
شماره قطعه سازنده:
IPB110N20N3LFATMA1
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 200 V 88A (Tc) 250W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO263-3
شماره محصول پایه IPB110
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™ 3
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 88A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 11mOhm @ 88A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.2V @ 260µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 76 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)200 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 650 pF @ 100 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 250W (Tc)