IXFH120N25X3
MOSFET N-CH 250V 120A TO247
قسمت # NOVA:
312-2293450-IXFH120N25X3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFH120N25X3
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 250 V 120A (Tc) 520W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247 (IXTH)
شماره محصول پایه IXFH120
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Ultra X3
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 120A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 12mOhm @ 60A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 4mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 122 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)250 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 7870 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 520W (Tc)