IXFJ80N25X3
MOSFET N-CH 250V 44A ISO TO247-3
قسمت # NOVA:
312-2313454-IXFJ80N25X3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFJ80N25X3
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 250 V 44A (Tc) 104W (Tc) Through Hole ISO TO-247-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده ISO TO-247-3
شماره محصول پایه IXFJ80
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Ultra X3
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 44A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 18mOhm @ 40A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 1.5mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 83 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)250 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5430 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 104W (Tc)