STY60NK30Z
MOSFET N-CH 300V 60A MAX247
قسمت # NOVA:
312-2265446-STY60NK30Z
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STY60NK30Z
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 300 V 60A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده MAX247™
شماره محصول پایه STY60
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهSuperMESH™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 60A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 45mOhm @ 30A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 100µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 220 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)300 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 7200 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 450W (Tc)