STD10NF10T4
MOSFET N-CH 100V 13A DPAK
قسمت # NOVA:
312-2290521-STD10NF10T4
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STD10NF10T4
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 13A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount DPAK
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DPAK
شماره محصول پایه STD10
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهSTripFET™ II
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 13A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 130mOhm @ 5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 21 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 460 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 50W (Tc)