GYC1J560MCQ1GS
CAP ALUM POL HY 56UF 20% 63V SMD
قسمت # NOVA:
62-455115-GYC1J560MCQ1GS
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
GYC1J560MCQ1GS
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
56 µF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 30mOhm 4000 Hrs @ 135°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهNichicon
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهGYC
تایپ کنیدHybrid
ظرفیت56 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 30mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.413" (10.50mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 135°C
نوع نصبSurface Mount
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.4000 Hrs @ 135°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 345 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 2.3 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی63 V