BZX585-B11,115
DIODE ZENER 11V 300MW SOD523
قسمت # NOVA:
293-2435263-BZX585-B11,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX585-B11,115
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 11 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
شماره محصول پایه BZX585-B11
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 11 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)10 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 8 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.1 V @ 100 mA
بسته / موردSC-79, SOD-523
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 300 mW