PMZB600UNELYL
MOSFET N-CH 20V 600MA DFN1006B-3
قسمت # NOVA:
312-2265057-PMZB600UNELYL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PMZB600UNELYL
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 20 V 600mA (Ta) 360mW (Ta) Surface Mount DFN1006B-3
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DFN1006B-3
شماره محصول پایه PMZB600
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهTrenchMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 600mA (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)1.2V, 4.5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 620mOhm @ 600mA, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 950mV @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 0.7 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / مورد3-XFDFN
Vgs (حداکثر)±8V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)20 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 21.3 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 360mW (Ta)