PMZ600UNELYL
MOSFET N-CH 20V 600MA DFN1006-3
قسمت # NOVA:
312-2284045-PMZ600UNELYL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PMZ600UNELYL
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 20 V 600mA (Tc) 2.7W (Tc) Surface Mount SOT-883
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-883
شماره محصول پایه PMZ600
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 600mA (Tc)
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 620mOhm @ 600mA, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 950mV @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 0.7 nC @ 4.5 V
ویژگی FETStandard
بسته / موردSC-101, SOT-883
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)20 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 21.3 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.7W (Tc)