PMZ950UPELYL
MOSFET P-CH 20V 500MA DFN1006-3
قسمت # NOVA:
312-2291971-PMZ950UPELYL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PMZ950UPELYL
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 20 V 500mA (Ta) 360mW (Ta), 2.7W (Tc) Surface Mount SOT-883
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-883
شماره محصول پایه PMZ950
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 500mA (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)1.5V, 4.5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 1.4Ohm @ 500mA, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 950mV @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 2.1 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / موردSC-101, SOT-883
Vgs (حداکثر)±8V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)20 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 43 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 360mW (Ta), 2.7W (Tc)