PSMN0R7-25YLDX
MOSFET N-CH 25V 300A LFPAK56
قسمت # NOVA:
312-2282620-PSMN0R7-25YLDX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PSMN0R7-25YLDX
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 25 V 300A (Tc) 158W (Tc) Surface Mount LFPAK56; Power-SO8
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK56; Power-SO8
شماره محصول پایه PSMN0R7
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 300A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 0.72mOhm @ 25A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.2V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 110.2 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-1023, 4-LFPAK
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)25 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 8320 pF @ 12 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 158W (Tc)