PSMNR51-25YLHX
MOSFET N-CH 25V 380A LFPAK56
قسمت # NOVA:
312-2297404-PSMNR51-25YLHX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PSMNR51-25YLHX
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 25 V 380A (Ta) 333W (Ta) Surface Mount LFPAK56; Power-SO8
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK56; Power-SO8
شماره محصول پایه PSMNR51
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 380A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 0.57mOhm @ 25A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.2V @ 2mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 113 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-1023, 4-LFPAK
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)25 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 6990 pF @ 12 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 333W (Ta)