BZX84W-B5V6F
DIODE ZENER 5.6V 275MW SOT323
قسمت # NOVA:
293-2432329-BZX84W-B5V6F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX84W-B5V6F
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.6 V 275 mW ±2% Surface Mount SOT-323
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-323
شماره محصول پایه BZX84W-B5V6
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)40 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSC-70, SOT-323
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 275 mW