AFT05MS031NR1
FET RF 40V 520MHZ TO-270-2
قسمت # NOVA:
308-2258162-AFT05MS031NR1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AFT05MS031NR1
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
RF Mosfet LDMOS 13.6 V 10 mA 520MHz 17.7dB 31W TO-270-2
More Information
دسته بندیترانزیستورها - FETs، MOSFET - RF
سازندهNXP USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
بسته دستگاه تامین کننده TO-270-2
شماره محصول پایه AFT05
سلسله-
کسب کردن 17.7dB
ولتاژ - تست13.6 V
شکل سر و صدا-
فعلی - تست 10 mA
توان خروجی 31W
بسته / موردTO-270AA
رتبه فعلی (آمپر) -
ولتاژ - نامی40 V
فرکانس 520MHz