BGT24AR4E6433XUMA1
IC RF MM WAVE MMICS 32POWERVFQFN
قسمت # NOVA:
447-1527943-BGT24AR4E6433XUMA1
شماره قطعه سازنده:
BGT24AR4E6433XUMA1
برگه اطلاعات فنی:
IC RF - - - 24GHz 32-PowerVFQFN
بسته بندیTape & Reel (TR)
پروتکل -
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-VQFN-32-9
شماره محصول پایه BGT24AR4
نرخ داده (حداکثر)-
حساسیت-
سلسلهAutomotive, AEC-Q100
تایپ کنید-
اندازه حافظه-
تامین کننده ولتاژ3.135V ~ 3.465V
بسته / مورد32-PowerVFQFN
RF Family/Standard-
مدولاسیون-
توان خروجی -
جاری - دریافت -
جریان - انتقال دهنده -
رابط های سریالSPI
فرکانس 24GHz