BGT24LTR11N16E6327XTSA1
IC RF MM-WAVE-MMICS 16WFQFN
قسمت # NOVA:
447-1526553-BGT24LTR11N16E6327XTSA1
شماره قطعه سازنده:
BGT24LTR11N16E6327XTSA1
برگه اطلاعات فنی:
IC RF TxRx Only - - 24GHz ~ 24.25GHz 16-WFQFN Exposed Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
پروتکل -
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TSNP-16-9
شماره محصول پایه BGT24LTR11
نرخ داده (حداکثر)-
حساسیت-
سلسله-
تایپ کنیدTxRx Only
اندازه حافظه-
تامین کننده ولتاژ3.3V
بسته / مورد16-WFQFN Exposed Pad
RF Family/Standard-
مدولاسیون-
توان خروجی 6dBm
جاری - دریافت 45mA
جریان - انتقال دهنده 45mA
رابط های سریال-
فرکانس 24GHz ~ 24.25GHz