BGT24AR2E6433XUMA1
RF RCVR 24-24.25GHZ 32VQFN
قسمت # NOVA:
444-1481806-BGT24AR2E6433XUMA1
شماره قطعه سازنده:
BGT24AR2E6433XUMA1
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
series RF Receiver - 24GHz ~ 24.25GHz - - - PG-VQFN-32-9
More Information
دسته بندیگیرنده های RF
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-VQFN-32-9
شماره محصول پایه BGT24AR2
نرخ داده (حداکثر)-
حساسیت-
سلسلهAutomotive, AEC-Q100
اندازه حافظه-
تامین کننده ولتاژ3.14V ~ 3.47V
بسته / مورد32-PowerVFQFN
جاری - دریافت -
مدولاسیون یا پروتکل-
رابط آنتن-
امکانات -
فرکانس 24GHz ~ 24.25GHz