PICOASMDCH010F-2
PTC RESET FUSE 16V 100MA 0805
قسمت # NOVA:
126-2473605-PICOASMDCH010F-2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PICOASMDCH010F-2
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 100 mA Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric), Concave
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهPolySwitch®, picoASMD
تایپ کنیدPolymeric
فعلی - حداکثر40 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)100 mA
فعلی - سفر (این)600 mA
زمان سفر1.5 s
مقاومت - اولیه (Ri) (Min)1 Ohms
مقاومت - پس از سفر (R1) (حداکثر)10 Ohms
بسته / مورد0805 (2012 Metric), Concave
اندازه / ابعاد 0.083" L x 0.055" W (2.10mm x 1.40mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
ضخامت (حداکثر)0.031" (0.78mm)
فاصله سرب-
ولتاژ - حداکثر16V