DM6W30AQ-13
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO218
قسمت # NOVA:
129-2483901-DM6W30AQ-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DM6W30AQ-13
بسته استاندارد:
750
برگه اطلاعات فنی:
48.4V Clamp 95A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-218
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-218
شماره محصول پایه DM6W30
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 95A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله Automotive, AEC-Q101
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 30V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 48.4V
پاور - پیک پالس4600W (4.6kW)
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-218AB
ولتاژ - خرابی (حداقل) 33.3V