SMAJ58AHR3G
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
قسمت # NOVA:
129-2481413-SMAJ58AHR3G
شماره قطعه سازنده:
SMAJ58AHR3G
بسته استاندارد:
1,800
برگه اطلاعات فنی:
93.6V Clamp 4.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهTaiwan Semiconductor Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AC (SMA)
شماره محصول پایه SMAJ58
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 4.3A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله Automotive, AEC-Q101, SMAJ
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 58V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 93.6V
پاور - پیک پالس400W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AC, SMA
ولتاژ - خرابی (حداقل) 64.4V