G2R-1-E-DC24
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
قسمت # NOVA:
469-1998307-G2R-1-E-DC24
شماره قطعه سازنده:
G2R-1-E-DC24
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 70°C
سلسله G2R
ولتاژ سیم پیچ24VDC
رتبه بندی تماس (جاری)16 A
ولتاژ سوئیچینگ380VAC, 125VDC - Max
جریان سیم پیچ 21.8 mA
عایق کویل-
ولتاژ باید کار کند16.8 VDC
ولتاژ باید آزاد شود3.6 VDC
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 1.1 kOhms