G2R-1A-E-DC24
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
قسمت # NOVA:
469-1998232-G2R-1A-E-DC24
شماره قطعه سازنده:
G2R-1A-E-DC24
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهOmron Electronics Inc-EMC Div
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 70°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه G2R
سلسله G2R
ولتاژ سیم پیچ24VDC
رتبه بندی تماس (جاری)16 A
ولتاژ سوئیچینگ380VAC, 125VDC - Max
جریان سیم پیچ 21.8 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و مومSealed - Flux Protection
عایق کویل-
ولتاژ باید کار کند16.8 VDC
ولتاژ باید آزاد شود3.6 VDC
زمان عملیات15 ms
زمان انتشار5 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 1.1 kOhms