G2R-1-E-DC12
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
قسمت # NOVA:
469-1953660-G2R-1-E-DC12
شماره قطعه سازنده:
G2R-1-E-DC12
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 70°C
سلسله G2R
ولتاژ سیم پیچ12VDC
رتبه بندی تماس (جاری)16 A
ولتاژ سوئیچینگ380VAC, 125VDC - Max
جریان سیم پیچ 43.6 mA
عایق کویل-
ولتاژ باید کار کند8.4 VDC
ولتاژ باید آزاد شود1.8 VDC
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 275 Ohms