S-1333C31-M5T1U3
IC REG LINEAR 3.1V 300MA SOT23-5
قسمت # NOVA:
15-47075-S-1333C31-M5T1U3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
S-1333C31-M5T1U3
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 300mA SOT-23-5
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهABLIC U.S.A. Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-5
شماره محصول پایه S-1333
سلسلهS-1333
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)5.5V
افت ولتاژ (حداکثر) 0.28V @ 100mA
PSRR 65dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOvercurrent, Thermal Shutdown
بسته / موردSC-74A, SOT-753
فعلی - ساکن (Iq)1 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 38 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 300mA