LP5907MFX-3.1/NOPB
IC REG LINEAR 3.1V 250MA SOT23-5
قسمت # NOVA:
15-31116-LP5907MFX-3.1/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LP5907MFX-3.1/NOPB
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 250mA SOT-23-5
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-5
شماره محصول پایه LP5907
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.25V @ 250mA
PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Temperature, Short Circuit
بسته / موردSC-74A, SOT-753
فعلی - ساکن (Iq)25 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 425 µA
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 250mA