BU33UC3WG-TR
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 5SSOP
قسمت # NOVA:
15-36655-BU33UC3WG-TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BU33UC3WG-TR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 300mA 5-SSOP
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 5-SSOP
شماره محصول پایه BU33UC3
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.22V @ 300mA
PSRR 70dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature
بسته / موردSC-74A, SOT-753
فعلی - ساکن (Iq)90 µA
ویژگی های کنترلON/OFF
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 300mA