L78L15ACUTR
IC REG LINEAR 15V 100MA SOT89-3
قسمت # NOVA:
15-43356-L78L15ACUTR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
L78L15ACUTR
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 100mA SOT-89-3
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-89-3
شماره محصول پایه L78L15
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 15V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) -
PSRR 39dB (120Hz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Short Circuit
بسته / موردTO-243AA
فعلی - ساکن (Iq)6 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) 6.5 mA
ویژگی های کنترل-
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)35V
جریان - خروجی 100mA