AS78L15RTR-G1
IC REG LINEAR 15V 100MA SOT89
قسمت # NOVA:
15-49360-AS78L15RTR-G1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AS78L15RTR-G1
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 100mA SOT-89-3
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-89-3
شماره محصول پایه AS78L15
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 15V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 1.8V @ 100mA (Typ)
PSRR 39dB (120Hz)
ویژگی های حفاظتیOver Temperature, Short Circuit
بسته / موردTO-243AA
فعلی - ساکن (Iq)6 mA
ویژگی های کنترل-
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)36V
جریان - خروجی 100mA