NCP785AH150T1G
IC REG LINEAR 15V 10MA SOT89-3
قسمت # NOVA:
15-31247-NCP785AH150T1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NCP785AH150T1G
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10mA SOT-89-3
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-89-3
شماره محصول پایه NCP785
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 15V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) -
PSRR 70dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature
بسته / موردTO-243AA
فعلی - ساکن (Iq)22 µA
ویژگی های کنترل-
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)450V
جریان - خروجی 10mA