PTCEL17R251SBE
PTC EL LDD 16D5 250R 860 135 B E
قسمت # NOVA:
121-2470734-PTCEL17R251SBE
شماره قطعه سازنده:
PTCEL17R251SBE
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Inrush Current Limiter 250 Ohms ±30% 0.670" (17.00mm)
سلسلهPTCEL
R @ 25 درجه سانتی گراد250 Ohms
قطر0.670" (17.00mm)
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
تحمل±30%