PTCEL13R251NBE
ICL 250 OHM 13MM
قسمت # NOVA:
121-2471157-PTCEL13R251NBE
شماره قطعه سازنده:
PTCEL13R251NBE
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Inrush Current Limiter 250 Ohms - 0.531" (13.50mm)
سلسلهPTCEL
R @ 25 درجه سانتی گراد250 Ohms
قطر0.531" (13.50mm)
فاصله سرب0.197" (5.00mm)