PTCEL17R600MBE
ICL 60 OHM 17MM
قسمت # NOVA:
121-2472030-PTCEL17R600MBE
شماره قطعه سازنده:
PTCEL17R600MBE
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Inrush Current Limiter 60 Ohms - 0.670" (17.00mm)
سلسلهPTCEL
R @ 25 درجه سانتی گراد60 Ohms
قطر0.670" (17.00mm)
فاصله سرب0.197" (5.00mm)